To my – silny zespół!

“Niemiecka Jakość” – to nasza filozofia i nasza motywacja. Nieustannie pracujemy nad tworzeniem najlepszych produktów, które zapewnią Ci chwile radości każdego dnia. Wierzymy w tradycję, wysokiej jakości rzemiosło i zrównoważony rozwój w produkcji. W końcu powstają ekskluzywne maty wejściowe do Twojej strefy wejściowej, które są czymś więcej niż zwykłymi osadnikami brudu. Ponieważ udaje nam się połączyć elegancki design i pierwszorzędną funkcjonalność, jesteśmy w stanie przekonać naszą pracą od ponad 40 lat. Tworzymy produkty, które będą Ci towarzyszyć przez całe życie. Dlatego zwracamy szczególną uwagę na dobór stosowanych przez nas materiałów. Zrównoważony rozwój jest naszym najwyższym priorytetem. Wyselekcjonowane materiały wysokiej jakości sprawią, że Twoja strefa wejściowa zabłyśnie nowym blaskiem. Spersonalizuj strefę wejściową zaraz po powrocie do domu i stwórz coś wyjątkowego z czegoś zwykłego!

kafloor Unser Team 20140509 kampmann portr 0013schmal

Żyjemy naszą tradycją i kochamy nasze rzemiosło

Od ponad 40 lat produkujemy maty wejściowe z miłością i szczegółową pracą ręczną. Dzięki naszym doświadczonym pracownikom gwarantujemy niezawodność, precyzję i jakość pracy. Zawsze trzymamy rękę na pulsie czasu. Ze szczególnie wysoką jakością, eleganckim wzornictwem i doskonałą funkcjonalnością. Tak więc pierwszy krok przed drzwiami staje się idealnym momentem – bez względu na pogodę i sytuację. Perfekcyjny wygląd Twojej strefy wejściowej jest gwarantowany!

Handmade Geschichte 213500061

Ponadczasowy design dla Twojej strefy wejściowej

Mata wejściowa musi być funkcjonalna i wierzymy, że może wyglądać stylowo, a jednocześnie przyciągać wzrok.
Nasze produkty cechuje ponadczasowy design i prosta nowoczesność. Skupiamy się na tym, co najważniejsze i każdej macie nadajemy elegancki,
szlachetny wygląd. Dyskretny design w połączeniu z ekskluzywnością tworzą harmonijny obraz dla każdego obszaru wejściowego. Tym lepiej, że jest z nami
istnieje odpowiednia mata na każdą potrzebę, z pewnością dokonujesz właściwego wyboru.

Jakość z pierwszej ręki

Na koniec każdego procesu produkcyjnego każda pojedyncza mata wejściowa jest ponownie sprawdzana ręcznie. Dzięki temu spełniamy standardy jakości, których nasi klienci oczekują od produktów Kafloor. Nic nie umknie wyszkolonym i doświadczonym rękom. Kontrole jakości według surowych kryteriów odbywają się regularnie, aby spełnić nasze własne wymagania. Sam zobacz!

Produktion 3

Tradycyjnie dobre

Zaczęliśmy jako firma rodzinna w drugim pokoleniu, nadal jesteśmy atrakcyjnym pracodawcą dla regionu i nadal jesteśmy odpowiedzialni za naszych pracowników. Zrównoważony rozwój jest zarówno przewodnią zasadą naszej produkcji, jak i istotną częścią całej naszej kultury korporacyjnej. Niemieckie standardy jakości i maksymalna precyzja tworzą naszą podstawową strukturę i znajdują odzwierciedlenie w naszej filozofii.