Czyszczenie naszych mat wejściowych

Przy odrobinie pielęgnacji maty wejściowe Kafloor będą wiernym towarzyszem przez długi czas!

Nasze produkty są wytwarzane z najwyższą starannością i precyzją. Trwałość jest naszą zachętą. Zebraliśmy dla Ciebie kilka wskazówek, aby zapewnić, że skuteczność czyszczenia mat wejściowych pozostanie tak silna, jak pierwszego dnia. Ponownie, staramy się, aby było to dla Ciebie jak najłatwiejsze. Oznacza to, że czyszczenie wszystkich naszych produktów jest niezwykle proste i nie jest czasochłonne. W ten sposób zachowujesz elegancki i prestiżowy wygląd swoich mat wejściowych. Szybko zauważysz, że opłaca się regularnie poświęcać matom wejściowym trochę uwagi. Optymalna pielęgnacja obejmuje tylko 2 kroki. Wszystko, czego potrzebujesz, to standardowy odkurzacz, przetestowany przez nas środek czyszczący, a w przypadku szczególnie silnych zabrudzeń nasze maty aluminiowe mogą nawet wytrzymać mycie myjką wysokociśnieniową. Częstotliwość wszystkich opisanych procedur pielęgnacyjnych zależy wyłącznie od częstotliwości użytkowania.

Codzienne odkurzanie lub zamiatanie

Do usunięcia zabrudzeń powierzchniowych wystarczy zwykły odkurzacz lub miotła. Ten suchy brud, składający się z kurzu i piasku, jest w rzeczywistości twardy jak szkło. Dlatego jeszcze ważniejsze jest jego szybkie usunięcie, aby zachować połysk mat wejściowych. Pełną skuteczność uzyskasz, jeśli będziesz powoli przesuwać odkurzacz po macie w każdym kierunku. Włókna ponownie się rozprostują i będą wyglądać jak nowe. Chociaż nasze maty są zaprojektowane tak, aby zatrzymywać nawet grubsze zabrudzenia, będziesz cieszyć się nimi bardziej, jeśli będą regularnie usuwane!

Wysoka odporność na silne zabrudzenia

Pomimo regularnej pielęgnacji zdarza się, że mata wejściowa wymaga nieco uwagi. Zgodnie z obietnicą, nasze aluminiowe maty wejściowe wytrzymują nawet mycie myjką wysokociśnieniową. Niektóre z naszych mat zatrzymujących brud można nawet prać. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami dotyczącymi produktu. Po każdym czyszczeniu na wilgotno wystarczy położyć matę na krawędzi lub powiesić i pozostawić do wyschnięcia. Wilgotne maty nie są tak skuteczne jak całkowicie suche. Dopiero wtedy odłóż ją na miejsce użytkowania, a znów będzie lśnić nowym blaskiem!