Nasze wskazówki pielęgnacyjne dla długotrwałej przyjemności
Przy odrobinie troski maty wejściowe Kafloor są wiernym towarzyszem przez długi czas!

Nasze produkty są wytwarzane dla Państwa z najwyższą starannością i precyzją. Trwałość jest naszą zachętą. Zebraliśmy dla Państwa kilka wskazówek, dzięki którym skuteczność czyszczenia mat wejściowych pozostanie taka sama jak pierwszego dnia. Ponownie, staramy się, aby było to dla Ciebie jak najłatwiejsze. Oznacza to, że czyszczenie wszystkich naszych produktów jest niezwykle proste i mało czasochłonne. W ten sposób zachowują Państwo elegancki i prestiżowy wygląd swoich mat wejściowych. Szybko zauważysz, że opłaca się regularnie poświęcać matę wejściową odrobinę uwagi. Optymalna pielęgnacja obejmuje tylko 2 kroki. Wystarczy zwykły odkurzacz, sprawdzony przez nas środek czyszczący, a w przypadku szczególnie silnych zabrudzeń nasze maty aluminiowe wytrzymują nawet myjkę wysokociśnieniową. Częstotliwość wykonywania wszystkich opisanych zabiegów pielęgnacyjnych zależy wyłącznie od częstotliwości użytkowania.


Codzienne czyszczenie usuwa lekkie zabrudzenia.

Do usunięcia powierzchniowych zabrudzeń wystarczy zwykła odkurzacz lub miotła. Ten suchy brud, składający się z kurzu i piasku, jest w rzeczywistości tak twardy jak szkło. Dlatego tym ważniejsze jest szybkie usuwanie go, aby zachować połysk mat wejściowych. Pełną skuteczność uzyskasz, jeśli będziesz powoli przesuwać odkurzacz po macie w każdym kierunku. Włókna zostaną ponownie wyprostowane i będą wyglądały jak nowe. Mimo, że nasze maty są zaprojektowane tak, aby zatrzymywać nawet grube zabrudzenia, będziesz cieszyć się nimi bardziej, jeśli będą regularnie usuwane!


Z wysokim ciśnieniem na silne zabrudzenia

Mimo regularnej pielęgnacji zdarza się, że mata wejściowa wymaga odrobiny uwagi. Jak już obiecaliśmy, nasze aluminiowe maty wejściowe są odporne nawet na myjkę wysokociśnieniową. Niektóre z naszych mat wychwytujących brud można nawet prać. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcją produktu. Po każdym czyszczeniu na wilgotno, po prostu połóż matę na brzegu lub powieś i pozwól jej wyschnąć. Wilgotne maty nie są tak skuteczne jak całkowicie suche. Dopiero potem przywróć go do miejsca użytkowania, a znów będzie lśnił nowym blaskiem!