Nie można przesuwać
Nie ma ryzyka potknięcia się
Twoja podłoga jest zabezpieczona
Winkelrahmen für Portagard Aluminium
Rama montażowa do Wycieraczka pod drzwi Portagard - Alu - Aluminium - Srebrny - 22 mm
Kolor
#c9c9c9
Wysokość
Bezpłatna dostawa
3 lata gwarancji
> 40 lat doświadczenia
Jakość niemieckiej marki
Masz pytania? Mamy na nie odpowiedzi!
Rozpocznij czat teraz
Od poniedziałku do piątku: 09:00–16:00
Opis
Kątownik z wysokiej jakości aluminium od Kafloor oferuje stabilne i trwałe obramowanie dla maty wejściowej Portagard, zapewniając pewne trzymanie i elegancki wygląd – idealny do profesjonalnego użytku.
| Czas dostawy | 5 – 9 dni |
|---|---|
| Marka | Kafloor |
| Materiał 1 | Aluminium |
| Materiał profilowy | Aluminium |
| Rampa matowa | No |
| Seria | portagard_frame_alu |
| Wysokość maty | 22 mm |
| Wysokość maty z ramą | 25 mm |
| Wysokość produktu | 22 mm |
| Wysokość | 22 mm |
Nasze ramy do wycieraczek wejściowych są łatwo skręcane na miejscu za pomocą łączników narożnych i mogą być szybko ustawione. Do ram wycieraczek wejściowych dołączane są kotwy, które można umieścić w razie potrzeby.
Marka
Kafloor
Informacje o producencie Informacje o producencie obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
Kafloor Mats GmbH Johannes-Gutfrberg-Platz 1 06773 Gräffrhainichfr
Telefon +49 (0) 34953 31-440 Faks +49 (0) 34953 31-439 E-mail: shop@kafloor.fr
Osoba odpowiedzialna w UE Podmiot gospodarczy z siedzibą w UE, który zapewnia zgodność produktu z obowiązującymi przepisami.
Kafloor Mats GmbH Johannes-Gutfrberg-Platz 1 06773 Gräffrhainichfr
Telefon +49 (0) 34953 31-440 Faks +49 (0) 34953 31-439 E-mail: shop@kafloor.fr
5 opinii dla Rama montażowa do Wycieraczka pod drzwi Portagard – Alu – Aluminium – Srebrny – 22 mm