Nie można przesuwać
Nie ma ryzyka potknięcia się
Twoja podłoga jest zabezpieczona
Portagard SDB
Wycieraczka pod drzwi wpuszczana z szczotkami - Na zewnątrz - Ciężki - Przejezdny - 17 mm - Szary - 17 mm
- Wytrzymała powierzchnia czyszcząca – wkładki szczotkowe długo zachowują swoją wydajność
- Maty do zbierania brudu do intensywnie użytkowanych wejść (ciężkie) – szczotki są specjalnie zaprojektowane do intensywnego użytkowania
- Odporne na warunki atmosferyczne na zewnątrz – wkładki szczotkowe zatrzymują brud i wilgoć
Kolor
#9b9b9b
Wysokość
Bezpłatna dostawa
3 lata gwarancji
> 40 lat doświadczenia
Jakość niemieckiej marki
Masz pytania? Mamy na nie odpowiedzi!
Rozpocznij czat teraz
Od poniedziałku do piątku: 09:00–16:00
Opis
Portagard SDB to solidna, wpuszczana wycieraczka pod drzwi z profilem szczotkowym z aluminium, idealna do intensywnie użytkowanych obszarów zewnętrznych. Charakteryzuje się wysoką zdolnością do pochłaniania brudu, niską zdolnością do pochłaniania wilgoci oraz wysokością wycieraczki wynoszącą 17 mm – idealna do długotrwałej ochrony i czystości.
| Absorpcja brudu | Wysokie pochłanianie brudu |
|---|---|
| Czas dostawy | 5 – 9 dni |
| Kolor szczeciny | Szary |
| Lata gwarancji | 3 lata |
| Marka | Kafloor |
| Mata zwijana | Zwijana mata |
| Materiał 1 | Aluminium |
| Materiał 2 | Plastik (ogólny) |
| Materiał profilowy | Aluminium |
| Nadaje się do | Nadaje się do użytku na zewnątrz Nadaje się do użytku wewnętrznego Odpowiednie do zadaszonych przestrzeni na zewnątrz |
| Natężenie ruchu | Do wysokiego obciążenia |
| Obciążenie ściskające koła | Dopuszczalne obciążenie nośne: – powierzchnia testowa zgodnie z DIN 1072 = 200 x 260 mm = 520 cm². – Warunki: pokrycie matą na całej powierzchni odpowiedniej podkonstrukcji. Obciąż… af57aa |
| Odporność na poślizg | R13 |
| Odporność na wilgoć | Niska absorpcja wilgoci |
| Otwórz zamkniętą matę | Otwarte maty |
| Poparcie | Izolacja akustyczna Izolacja akustyczna |
| Profil | Wzmocniony, aluminiowy profil nośny ze zintegrowaną krawędzią skrobiącą i podkładką dźwiękochłonną Wzmocniony, aluminiowy profil nośny ze zintegrowaną krawędzią skrobiącą i podkład… d9568c |
| Przydatność pojazdów kołowych do ruchu | Ciężkie pojazdy |
| Rampa matowa | No |
| Rozstaw profili | 5 mm |
| Seria | Portagard SDB |
| Waga produktu na m2 | 17.23 kg |
| Wstawić | Potrójny rząd szczotek składający się z wytrzymałych, syntetycznych podpór i ostrych, nylonowych szczotek Potrójny rząd szczotek składający się z wytrzymałych, syntetycznych podpór… 661a2d |
| Wysokość maty | 17 mm |
| Wysokość maty z ramą | 20 mm |
| Wysokość produktu | 17 mm |
| Wysokość | 17 mm |
Portagard SDB ma wzmocniony profil, dzięki czemu nadaje się również do ciężkich ładunków. Dodatkowo potrójny pasek szczotek zapewnia niezawodne zbieranie dużych ilości brudu.
Nadaje się do
Nadaje się do użytku wewnętrznego
Nadaje się do
Nadaje się do użytku na zewnątrz
Nadaje się do
Odpowiednie do zadaszonych przestrzeni na zewnątrz
Marka
Kafloor
Kolor szczeciny
Szary
Mata zwijana
Zwijana mata
Otwórz zamkniętą matę
Otwarte maty
Natężenie ruchu
Do wysokiego obciążenia
Odporność na wilgoć
Niska absorpcja wilgoci
Informacje o producencie Informacje o producencie obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
Kafloor Mats GmbH Johannes-Gutfrberg-Platz 1 06773 Gräffrhainichfr
Telefon +49 (0) 34953 31-440 Faks +49 (0) 34953 31-439 E-mail: shop@kafloor.fr
Osoba odpowiedzialna w UE Podmiot gospodarczy z siedzibą w UE, który zapewnia zgodność produktu z obowiązującymi przepisami.
Kafloor Mats GmbH Johannes-Gutfrberg-Platz 1 06773 Gräffrhainichfr
Telefon +49 (0) 34953 31-440 Faks +49 (0) 34953 31-439 E-mail: shop@kafloor.fr
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.