Nie można przesuwać
Nie ma ryzyka potknięcia się
Twoja podłoga jest zabezpieczona
Portagard ISEB
Wycieraczka pod drzwi wpuszczana z prążkami - Bardzo Szeroka - Ciężka - Rolowana - Wewnątrz - Jasnoszary - 22 mm
- Wytrzymały i solidny – zaprojektowany do dużych obciążeń spowodowanych ruchem pieszych i pojazdów na kółkach
- Perfekcyjna wydajność w intensywnym ruchu – Odporna na wysoką częstotliwość i obciążenia ciężkie
- Idealne do wejść w budynkach biurowych i centrach handlowych – najwyższa funkcjonalność w mocno eksploatowanych obszarach
Bezpłatna dostawa
3 lata gwarancji
> 40 lat doświadczenia
Jakość niemieckiej marki
Masz pytania? Mamy na nie odpowiedzi!
Rozpocznij czat teraz
Od poniedziałku do piątku: 09:00–16:00
Opis
Portagard ISEB to ekstra szeroka, wpuszczana wycieraczka pod drzwi z solidnego profilu aluminiowego, która dzięki wysokiej chłonności brudu i wilgoci jest idealna do intensywnie użytkowanych wnętrz. Zachwyca swoją możliwością przejeżdżania po niej oraz trwałą jakością do użytku ciężkiego.
| Absorpcja brudu | Wysokie pochłanianie brudu |
|---|---|
| Czas dostawy | 5 – 9 dni |
| Lata gwarancji | 3 lata |
| Marka | Kafloor |
| Mata zwijana | Zwijana mata |
| Materiał 1 | Aluminium |
| Materiał 2 | Prążkowany carpet |
| Materiał profilowy | Aluminium |
| Nadaje się do | Nadaje się do użytku wewnętrznego Odpowiednie do zadaszonych przestrzeni na zewnątrz |
| Natężenie ruchu | Do wysokiego obciążenia |
| Obciążenie ściskające koła | Dopuszczalne obciążenie nośne: – powierzchnia testowa zgodnie z DIN 1072 = 200 x 260 mm = 520 cm². – Warunki: pokrycie matą na całej powierzchni odpowiedniej podkonstrukcji. Obciąż… af57aa |
| Odporność na wilgoć | Silne wchłanianie wilgoci |
| Otwórz zamkniętą matę | Otwarte maty |
| Poparcie | Izolacja akustyczna Izolacja akustyczna |
| Profil | Wzmocniony, aluminiowy profil nośny ze zintegrowaną krawędzią skrobiącą i podkładką dźwiękochłonną Wzmocniony, aluminiowy profil nośny ze zintegrowaną krawędzią skrobiącą i podkład… d9568c |
| Przydatność pojazdów kołowych do ruchu | Ciężkie pojazdy |
| Rampa matowa | No |
| Rodzaj montażu | Do zainstalowania |
| Rozstaw profili | 5 mm |
| Seria | Portagard ISEB |
| Waga produktu na m2 | 13.25 kg |
| Wstawić | Wymienne, wytrzymałe, bardzo chłonne wkładki rypsowe Wymienne, wytrzymałe, bardzo chłonne wkładki rypsowe Wymienne, wytrzymałe, bardzo chłonne wkładki rypsowe |
| Wysokość maty | 22 mm |
| Wysokość maty z ramą | 25 mm |
| Wysokość produktu | 22 mm |
| Wysokość | 22 mm |
Portagard IEB i ISEB dzięki wyjątkowo szerokim profilom doskonale pochłaniają wilgoć i cząstki brudu, zapewniając jednocześnie bardzo wysoką jakość wizualną w połączeniu z dużym obciążeniem.
Nadaje się do
Nadaje się do użytku wewnętrznego
Nadaje się do
Odpowiednie do zadaszonych przestrzeni na zewnątrz
Marka
Kafloor
Mata zwijana
Zwijana mata
Otwórz zamkniętą matę
Otwarte maty
Natężenie ruchu
Do wysokiego obciążenia
Odporność na wilgoć
Silne wchłanianie wilgoci
Informacje o producencie Informacje o producencie obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
Kafloor Mats GmbH Johannes-Gutfrberg-Platz 1 06773 Gräffrhainichfr
Telefon +49 (0) 34953 31-440 Faks +49 (0) 34953 31-439 E-mail: shop@kafloor.fr
Osoba odpowiedzialna w UE Podmiot gospodarczy z siedzibą w UE, który zapewnia zgodność produktu z obowiązującymi przepisami.
Kafloor Mats GmbH Johannes-Gutfrberg-Platz 1 06773 Gräffrhainichfr
Telefon +49 (0) 34953 31-440 Faks +49 (0) 34953 31-439 E-mail: shop@kafloor.fr
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.