Nie można przesuwać
Nie ma ryzyka potknięcia się
Twoja podłoga jest zabezpieczona
Portagard IK
Wycieraczka pod drzwi wpuszczana do Wnętrz i Na Zewnątrz - Żebrowana i Z Krawędzią Skrobaka dla dodatkowej ochrony - Beżowo-brązowy - 22 mm
- Usuwanie brudu i wchłanianie wilgoci – Z Rips i mikro krawędzią
- Bardzo wytrzymały – Wytrzymuje intensywne użytkowanie i duży ruch pieszy.
- Wysokie obciążenia i zmienne warunki atmosferyczne - do użytku wewnętrznego i zewnętrznego
Bezpłatna dostawa
3 lata gwarancji
> 40 lat doświadczenia
Jakość niemieckiej marki
Masz pytania? Mamy na nie odpowiedzi!
Rozpocznij czat teraz
Od poniedziałku do piątku: 09:00–16:00
Opis
Portagard IK od Kafloor to wpuszczana Wycieraczka pod drzwi z solidnego profilu aluminiowego z krawędzią Rips i zarysowaniami, która radzi sobie z dużym obciążeniem podczas chodzenia i silnym wchłanianiem wilgoci. Idealna do wnętrz i na zewnątrz, skutecznie chroni przed brudem i wilgocią.
| Absorpcja brudu | Średnie wchłanianie brudu |
|---|---|
| Czas dostawy | 5 – 9 dni |
| Dodatki do profilu | Krawędź zgarniająca |
| Kolor wkładki | Prążkowany beżowo-brązowy |
| Lata gwarancji | 3 lata |
| Marka | Kafloor |
| Mata zwijana | Zwijana mata |
| Materiał 1 | Aluminium |
| Materiał 2 | Prążkowany carpet |
| Materiał profilowy | Aluminium |
| Nadaje się do | Nadaje się do użytku wewnętrznego Odpowiednie do zadaszonych przestrzeni na zewnątrz |
| Natężenie ruchu | Do wysokiego obciążenia |
| Obciążenie ściskające koła | Dopuszczalne obciążenie nośne: – powierzchnia testowa zgodnie z DIN 1072 = 200 x 260 mm = 520 cm². – Warunki: pokrycie matą na całej powierzchni odpowiedniej podkonstrukcji. Obciąż… af57aa |
| Odporność na wilgoć | Silne wchłanianie wilgoci |
| Otwórz zamkniętą matę | Otwarte maty |
| Profil | Aluminiowy profil nośny z dodatkową, aluminiową krawędzią skrobiącą i podkładką dźwiękochłonną Aluminiowy profil nośny z dodatkową, aluminiową krawędzią skrobiącą i podkładką dźwię… ce2e44 |
| Przydatność pojazdów kołowych do ruchu | Wózki inwalidzkie i wózki transportowe |
| Rampa matowa | No |
| Rodzaj montażu | Do zainstalowania |
| Rozstaw profili | 5 mm |
| Seria | Portagard IK |
| Waga produktu na m2 | 11.95 kg |
| Wstawić | Wymienne, wytrzymałe, bardzo chłonne wkładki rypsowe Wymienne, wytrzymałe, bardzo chłonne wkładki rypsowe Wymienne, wytrzymałe, bardzo chłonne wkładki rypsowe |
| Wysokość maty | 22 mm |
| Wysokość maty z ramą | 25 mm |
| Wysokość produktu | 22 mm |
| Wysokość | 22 mm |
Otwarte, zwijane maty o wysokich wymaganiach funkcjonalnych. Z wymiennych, wytrzymałych pasków z materiału o szorstkiej powierzchni w aluminiowym profilu nośnym z dodatkowym aluminiowym profilem do zbierania większych cząstek brudu.
Nadaje się do
Nadaje się do użytku wewnętrznego
Nadaje się do
Odpowiednie do zadaszonych przestrzeni na zewnątrz
Marka
Kafloor
Kolor wkładki
Prążkowany beżowo-brązowy
Mata zwijana
Zwijana mata
Absorpcja brudu
Średnie wchłanianie brudu
Otwórz zamkniętą matę
Otwarte maty
Natężenie ruchu
Do wysokiego obciążenia
Odporność na wilgoć
Silne wchłanianie wilgoci
Informacje o producencie Informacje o producencie obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
Kafloor Mats GmbH Johannes-Gutfrberg-Platz 1 06773 Gräffrhainichfr
Telefon +49 (0) 34953 31-440 Faks +49 (0) 34953 31-439 E-mail: shop@kafloor.fr
Osoba odpowiedzialna w UE Podmiot gospodarczy z siedzibą w UE, który zapewnia zgodność produktu z obowiązującymi przepisami.
Kafloor Mats GmbH Johannes-Gutfrberg-Platz 1 06773 Gräffrhainichfr
Telefon +49 (0) 34953 31-440 Faks +49 (0) 34953 31-439 E-mail: shop@kafloor.fr


Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.