Nie można przesuwać
Nie ma ryzyka potknięcia się
Twoja podłoga jest zabezpieczona
Portagard IEB
Wycieraczka pod drzwi wpuszczana do wnętrz - Ekstra Szeroka - Wkład Żebrowany - Na Wymiar - Jasnoszary - 22 mm
- Zwiększone wchłanianie wilgoci - Szersza wkładka żebrowa zapewnia lepszą funkcję.
- Wysoka wytrzymałość na obciążenia biegowe - solidne konstrukcje z aluminiowymi profilami nośnymi i odpornymi wkładkami z taśmy.
- Elegancki design - idealny do stylowych wnętrz w biurach, hotelach lub domach prywatnych.
Bezpłatna dostawa
3 lata gwarancji
> 40 lat doświadczenia
Jakość niemieckiej marki
Masz pytania? Mamy na nie odpowiedzi!
Rozpocznij czat teraz
Od poniedziałku do piątku: 09:00–16:00
Opis
Portagard IEB to ekstra szeroka, wpuszczana wycieraczka pod drzwi z trwałym wkładem ryflowanym i aluminiowym profilem. Wyróżnia się wysoką zdolnością do pochłaniania brudu i wilgoci oraz jest odpowiednia do intensywnie użytkowanych wnętrz – idealna do czystych i bezpiecznych wejść.
| Absorpcja brudu | Wysokie pochłanianie brudu |
|---|---|
| Czas dostawy | 5 – 9 dni |
| Kolor wkładki | Prążkowany jasnoszary |
| Lata gwarancji | 3 lata |
| Marka | Kafloor |
| Mata zwijana | Zwijana mata |
| Materiał 1 | Aluminium |
| Materiał 2 | Prążkowany carpet |
| Materiał profilowy | Aluminium |
| Nadaje się do | Nadaje się do użytku wewnętrznego Odpowiednie do zadaszonych przestrzeni na zewnątrz |
| Natężenie ruchu | Do wysokiego obciążenia |
| Obciążenie ściskające koła | Dopuszczalne obciążenie nośne: – powierzchnia testowa zgodnie z DIN 1072 = 200 x 260 mm = 520 cm². – Warunki: pokrycie matą na całej powierzchni odpowiedniej podkonstrukcji. Obciąż… af57aa |
| Odporność na wilgoć | Silne wchłanianie wilgoci |
| Odporność ogniowa zgodnie z EN 13501 | Cfl-s1 |
| Otwórz zamkniętą matę | Otwarte maty |
| Poparcie | Izolacja akustyczna Izolacja akustyczna |
| Profil | Aluminiowy profil nośny ze zintegrowaną mikro-listwą skrobiącą i podkładką dźwiękochłonną Aluminiowy profil nośny ze zintegrowaną mikro-listwą skrobiącą i podkładką dźwiękochłonną … 27462d |
| Przydatność pojazdów kołowych do ruchu | Wózki inwalidzkie i wózki transportowe |
| Rampa matowa | No |
| Rodzaj montażu | Do zainstalowania |
| Rozstaw profili | 5 mm |
| Seria | Portagard IEB |
| Waga produktu na m2 | 9.05 kg |
| Wstawić | Wymienne, wytrzymałe, bardzo chłonne wkładki rypsowe Wymienne, wytrzymałe, bardzo chłonne wkładki rypsowe Wymienne, wytrzymałe, bardzo chłonne wkładki rypsowe |
| Wysokość maty | 22 mm |
| Wysokość maty z ramą | 25 mm |
| Wysokość produktu | 22 mm |
| Wysokość | 22 mm |
Portagard IEB i ISEB dzięki wyjątkowo szerokim profilom doskonale pochłaniają wilgoć i cząstki brudu, zapewniając jednocześnie bardzo wysoką jakość wizualną przy dużym obciążeniu.
Nadaje się do
Nadaje się do użytku wewnętrznego
Nadaje się do
Odpowiednie do zadaszonych przestrzeni na zewnątrz
Marka
Kafloor
Kolor wkładki
Prążkowany jasnoszary
Mata zwijana
Zwijana mata
Odporność ogniowa zgodnie z EN 13501
Cfl-s1
Otwórz zamkniętą matę
Otwarte maty
Natężenie ruchu
Do wysokiego obciążenia
Odporność na wilgoć
Silne wchłanianie wilgoci
Informacje o producencie Informacje o producencie obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
Kafloor Mats GmbH Johannes-Gutfrberg-Platz 1 06773 Gräffrhainichfr
Telefon +49 (0) 34953 31-440 Faks +49 (0) 34953 31-439 E-mail: shop@kafloor.fr
Osoba odpowiedzialna w UE Podmiot gospodarczy z siedzibą w UE, który zapewnia zgodność produktu z obowiązującymi przepisami.
Kafloor Mats GmbH Johannes-Gutfrberg-Platz 1 06773 Gräffrhainichfr
Telefon +49 (0) 34953 31-440 Faks +49 (0) 34953 31-439 E-mail: shop@kafloor.fr
5 opinii dla Wycieraczka pod drzwi wpuszczana do wnętrz – Ekstra Szeroka – Wkład Żebrowany – Na Wymiar – Jasnoszary – 22 mm