Bestseller
Nie można przesuwać
Nie ma ryzyka potknięcia się
Twoja podłoga jest zabezpieczona
Bestseller
Portagard I
Wycieraczka pod drzwi wpuszczana do wnętrz na wymiar - Wkładka żebrowana - Aluminium - Beżowo-brązowy - 27 mm
- Prosta elegancja jako punkt przyciągający wzrok - podnosi Twój przedpokój na nowy poziom designu
- Dla dużych obciążeń - Wymienna i odporna powierzchnia stąpania
- Wszechstronnie zastosowanie - Odpowiedni do wnętrz i zadaszonych przestrzeni na zewnątrz
Bezpłatna dostawa
3 lata gwarancji
> 40 lat doświadczenia
Jakość niemieckiej marki
Masz pytania? Mamy na nie odpowiedzi!
Rozpocznij czat teraz
Od poniedziałku do piątku: 09:00–16:00
Opis
Wbudowana wycieraczka pod drzwi Portagard I od Kafloor z solidnego aluminium charakteryzuje się wysoką chłonnością wilgoci, średnim wchłanianiem brudu i jest idealna do intensywnie użytkowanych wnętrz. Skutecznie chroni i zapewnia czystość przy każdym kroku.
| Absorpcja brudu | Średnie wchłanianie brudu |
|---|---|
| Czas dostawy | 5 – 9 dni |
| Kolor profilu | Aluminium |
| Kolor wkładki | Prążkowany beżowo-brązowy |
| Lata gwarancji | 3 lata |
| Marka | Kafloor |
| Mata zwijana | Zwijana mata |
| Materiał 1 | Aluminium |
| Materiał 2 | Prążkowany carpet |
| Materiał profilowy | Aluminium |
| Nadaje się do | Nadaje się do użytku wewnętrznego Odpowiednie do zadaszonych przestrzeni na zewnątrz |
| Natężenie ruchu | Do wysokiego obciążenia |
| Obciążenie ściskające koła | Dopuszczalne obciążenie nośne: – powierzchnia testowa zgodnie z DIN 1072 = 200 x 260 mm = 520 cm². – Warunki: pokrycie matą na całej powierzchni odpowiedniej podkonstrukcji. Obciąż… af57aa |
| Odporność na poślizg | R10 |
| Odporność na wilgoć | Silne wchłanianie wilgoci |
| Odporność ogniowa zgodnie z EN 13501 | Cfl-s1 |
| Otwórz zamkniętą matę | Otwarte maty |
| Poparcie | Izolacja akustyczna Izolacja akustyczna |
| Profil | Aluminiowy profil nośny ze zintegrowaną mikro-listwą skrobiącą i podkładką dźwiękochłonną Aluminiowy profil nośny ze zintegrowaną mikro-listwą skrobiącą i podkładką dźwiękochłonną … 27462d |
| Przydatność pojazdów kołowych do ruchu | Wózki inwalidzkie i wózki transportowe |
| Rampa matowa | No |
| Rodzaj montażu | Do zainstalowania |
| Rozstaw profili | 5 mm |
| Seria | Portagard I |
| Waga produktu na m2 | 10.44 kg |
| Wstawić | Wymienne, wytrzymałe, bardzo chłonne wkładki rypsowe Wymienne, wytrzymałe, bardzo chłonne wkładki rypsowe Wymienne, wytrzymałe, bardzo chłonne wkładki rypsowe |
| Wysokość maty | 27 mm |
| Wysokość maty z ramą | 30 mm |
| Wysokość produktu | 27 mm |
| Wysokość | 27 mm |
| Znaczek | Bestseller |
Otwartą, zwijaną matę o wysokich wymaganiach funkcjonalnych.
Nadaje się do
Nadaje się do użytku wewnętrznego
Nadaje się do
Odpowiednie do zadaszonych przestrzeni na zewnątrz
Marka
Kafloor
Kolor wkładki
Prążkowany beżowo-brązowy
Mata zwijana
Zwijana mata
Absorpcja brudu
Średnie wchłanianie brudu
Odporność ogniowa zgodnie z EN 13501
Cfl-s1
Otwórz zamkniętą matę
Otwarte maty
Natężenie ruchu
Do wysokiego obciążenia
Odporność na wilgoć
Silne wchłanianie wilgoci
Informacje o producencie Informacje o producencie obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
Kafloor Mats GmbH Johannes-Gutfrberg-Platz 1 06773 Gräffrhainichfr
Telefon +49 (0) 34953 31-440 Faks +49 (0) 34953 31-439 E-mail: shop@kafloor.fr
Osoba odpowiedzialna w UE Podmiot gospodarczy z siedzibą w UE, który zapewnia zgodność produktu z obowiązującymi przepisami.
Kafloor Mats GmbH Johannes-Gutfrberg-Platz 1 06773 Gräffrhainichfr
Telefon +49 (0) 34953 31-440 Faks +49 (0) 34953 31-439 E-mail: shop@kafloor.fr
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.