Nie można przesuwać
Nie ma ryzyka potknięcia się
Twoja podłoga jest zabezpieczona
Portagard AS3B
Wycieraczka gumowa wpuszczana i szczotki - Ciężki - Przejezdny - Na zewnątrz - Czarny - 17 mm
- Trwałe wchłanianie brudu – szczotki i guma wytrzymują intensywne obciążenia
- Wytrzymały na duże obciążenia – Zaprojektowany do intensywnego ruchu pieszych i kołowego
- Antypoślizgowy i bezpieczny na zewnątrz – zapewnia stabilność w wilgotnych i trudnych warunkach
Bezpłatna dostawa
3 lata gwarancji
> 40 lat doświadczenia
Jakość niemieckiej marki
Masz pytania? Mamy na nie odpowiedzi!
Rozpocznij czat teraz
Od poniedziałku do piątku: 09:00–16:00
Opis
Portagard AS3B od Kafloor to solidna, wpuszczana wycieraczka gumowa z aluminiowym profilem szczotkowym, idealna do intensywnego użytkowania na zewnątrz. Charakteryzuje się średnią zdolnością do zbierania brudu i niską odpornością na wilgoć – trwała i praktyczna.
| Absorpcja brudu | Średnie wchłanianie brudu |
|---|---|
| Czas dostawy | 5 – 9 dni |
| Kolor szczeciny | Czarny |
| Kolor wkładki | Czarna guma |
| Lata gwarancji | 3 lata |
| Marka | Kafloor |
| Mata zwijana | Zwijana mata |
| Materiał 1 | Aluminium |
| Materiał 2 | Guma |
| Materiał 3 | Plastik (ogólny) |
| Materiał profilowy | Aluminium |
| Nadaje się do | Nadaje się do użytku na zewnątrz |
| Natężenie ruchu | Do wysokiego obciążenia |
| Obciążenie ściskające koła | Dopuszczalne obciążenie nośne: – powierzchnia testowa zgodnie z DIN 1072 = 200 x 260 mm = 520 cm². – Warunki: pokrycie matą na całej powierzchni odpowiedniej podkonstrukcji. Obciąż… af57aa |
| Odporność na wilgoć | Niska absorpcja wilgoci |
| Otwórz zamkniętą matę | Otwarte maty |
| Poparcie | Izolacja akustyczna Izolacja akustyczna |
| Profil | Wzmocniony, aluminiowy profil nośny ze zintegrowaną krawędzią skrobiącą i podkładką dźwiękochłonną Wzmocniony, aluminiowy profil nośny ze zintegrowaną krawędzią skrobiącą i podkład… d9568c |
| Przydatność pojazdów kołowych do ruchu | Ciężkie pojazdy |
| Rampa matowa | No |
| Rodzaj montażu | Do zainstalowania |
| Rozstaw profili | 5 mm |
| Seria | Portagard AS3B |
| Waga produktu na m2 | 16.59 kg |
| Wstawić | Wymienne, wytrzymałe, odporne na warunki atmosferyczne, profilowane wkłady gumowe naprzemiennie z 5mm dystansami i potrójnymi rzędami szczotek Wymienne, wytrzymałe, odporne na waru… 2302ec |
| Wysokość maty | 17 mm |
| Wysokość maty z ramą | 20 mm |
| Wysokość produktu | 17 mm |
| Wysokość | 17 mm |
Portagard AS3B ma wzmocniony profil, dlatego nadaje się również do ciężkich ładunków. Dodatkowo potrójna szczotka zapewnia niezawodne zbieranie dużych ilości brudu.
Nadaje się do
Nadaje się do użytku na zewnątrz
Marka
Kafloor
Kolor szczeciny
Czarny
Kolor wkładki
Czarna guma
Mata zwijana
Zwijana mata
Absorpcja brudu
Średnie wchłanianie brudu
Otwórz zamkniętą matę
Otwarte maty
Natężenie ruchu
Do wysokiego obciążenia
Odporność na wilgoć
Niska absorpcja wilgoci
Informacje o producencie Informacje o producencie obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
Kafloor Mats GmbH Johannes-Gutfrberg-Platz 1 06773 Gräffrhainichfr
Telefon +49 (0) 34953 31-440 Faks +49 (0) 34953 31-439 E-mail: shop@kafloor.fr
Osoba odpowiedzialna w UE Podmiot gospodarczy z siedzibą w UE, który zapewnia zgodność produktu z obowiązującymi przepisami.
Kafloor Mats GmbH Johannes-Gutfrberg-Platz 1 06773 Gräffrhainichfr
Telefon +49 (0) 34953 31-440 Faks +49 (0) 34953 31-439 E-mail: shop@kafloor.fr


Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.