Nie można przesuwać
Nie ma ryzyka potknięcia się
Twoja podłoga jest zabezpieczona
Portagard AS
Wycieraczka gumowa wpuszczana - Ciężki - Przejezdny - Na zewnątrz - Czarny - 17 mm
- Maty antybrudowe w każdą pogodę – gumowa powierzchnia jest idealna na wilgoć i błoto
- Możliwość transportu ciężkich ładunków – bezproblemowe użytkowanie z wózkami, wózkami transportowymi i wózkami inwalidzkimi
- Optymalne dla mocno uczęszczanych wejść zewnętrznych – Skutecznie usuwa brud i wodę
Kolor
#000000
Wysokość
Bezpłatna dostawa
3 lata gwarancji
> 40 lat doświadczenia
Jakość niemieckiej marki
Masz pytania? Mamy na nie odpowiedzi!
Rozpocznij czat teraz
Od poniedziałku do piątku: 09:00–16:00
Opis
Wbudowana wycieraczka gumowa Portagard AS od Kafloor zachwyca wysoką odpornością na obciążenia i przystosowaniem do poruszania się na wózkach inwalidzkich na zewnątrz. Dzięki aluminiowym profilom, średnim wchłanianiem brudu i niskim wchłanianiem wilgoci, jest idealna do intensywnie uczęszczanych wejść.
| Absorpcja brudu | Średnie wchłanianie brudu |
|---|---|
| Czas dostawy | 5 – 9 dni |
| Kolor wkładki | Czarna guma |
| Lata gwarancji | 3 lata |
| Marka | Kafloor |
| Mata zwijana | Zwijana mata |
| Materiał 1 | Aluminium |
| Materiał 2 | Guma |
| Materiał profilowy | Aluminium |
| Nadaje się do | Nadaje się do użytku na zewnątrz |
| Natężenie ruchu | Do wysokiego obciążenia |
| Obciążenie ściskające koła | Dopuszczalne obciążenie nośne: – powierzchnia testowa zgodnie z DIN 1072 = 200 x 260 mm = 520 cm². – Warunki: pokrycie matą na całej powierzchni odpowiedniej podkonstrukcji. Obciąż… af57aa |
| Odporność na poślizg | R9 |
| Odporność na wilgoć | Niska absorpcja wilgoci |
| Otwórz zamkniętą matę | Otwarte maty |
| Poparcie | Izolacja akustyczna Izolacja akustyczna |
| Profil | Wzmocniony, aluminiowy profil nośny ze zintegrowaną krawędzią skrobiącą i podkładką dźwiękochłonną Wzmocniony, aluminiowy profil nośny ze zintegrowaną krawędzią skrobiącą i podkład… d9568c |
| Przydatność pojazdów kołowych do ruchu | Ciężkie pojazdy |
| Rampa matowa | No |
| Rodzaj montażu | Do zainstalowania |
| Rozstaw profili | 5 mm |
| Seria | Portagard AS |
| Waga produktu na m2 | 15.96 kg |
| Wstawić | Wymienne, wytrzymałe, odporne na warunki atmosferyczne i profilowane wkłady gumowe naprzemiennie z 5mm dystansami Wymienne, wytrzymałe, odporne na warunki atmosferyczne i profilowa… f57090 |
| Wysokość maty | 17 mm |
| Wysokość maty z ramą | 20 mm |
| Wysokość produktu | 17 mm |
| Wysokość | 17 mm |
Portagard AS ma wzmocniony profil, dlatego nadaje się również do ciężkich ładunków.
Nadaje się do
Nadaje się do użytku na zewnątrz
Marka
Kafloor
Kolor wkładki
Czarna guma
Mata zwijana
Zwijana mata
Absorpcja brudu
Średnie wchłanianie brudu
Otwórz zamkniętą matę
Otwarte maty
Natężenie ruchu
Do wysokiego obciążenia
Odporność na wilgoć
Niska absorpcja wilgoci
Informacje o producencie Informacje o producencie obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
Kafloor Mats GmbH Johannes-Gutfrberg-Platz 1 06773 Gräffrhainichfr
Telefon +49 (0) 34953 31-440 Faks +49 (0) 34953 31-439 E-mail: shop@kafloor.fr
Osoba odpowiedzialna w UE Podmiot gospodarczy z siedzibą w UE, który zapewnia zgodność produktu z obowiązującymi przepisami.
Kafloor Mats GmbH Johannes-Gutfrberg-Platz 1 06773 Gräffrhainichfr
Telefon +49 (0) 34953 31-440 Faks +49 (0) 34953 31-439 E-mail: shop@kafloor.fr

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.