Nie można przesuwać
Nie ma ryzyka potknięcia się
Twoja podłoga jest zabezpieczona
Portagard AB
Wycieraczka gumowa wpuszczana z listwą szczotkową - Wodoodporna - Na zewnątrz - Czarny - 22 mm
- Odporność na poślizg i ochrona – dzięki wkładce gumowej i szczotkowej
- Odporne na ścieranie i zużycie – dzięki najwyższej jakości wykonania
- Skuteczna ochrona przed brudem wewnątrz – połączenie gumy i szczotek zapewnia wysoką odporność na ścieranie i trwałość
Kolor
#000000
Wysokość
Bezpłatna dostawa
3 lata gwarancji
> 40 lat doświadczenia
Jakość niemieckiej marki
Masz pytania? Mamy na nie odpowiedzi!
Rozpocznij czat teraz
Od poniedziałku do piątku: 09:00–16:00
Opis
Wbudowana wycieraczka gumowa Portagard AB od Kafloor zachwyca wysoką zdolnością do wchłaniania brudu i niską zdolnością do wchłaniania wilgoci. Dzięki solidnemu profilowi aluminiowemu jest idealna do intensywnie uczęszczanych obszarów zewnętrznych i zapewnia czyste, bezpieczne strefy wejściowe.
| Absorpcja brudu | Wysokie pochłanianie brudu |
|---|---|
| Czas dostawy | 5 – 9 dni |
| Dodatki do profilu | Listwa szczotkowa |
| Kolor wkładki | Czarna guma |
| Lata gwarancji | 3 lata |
| Marka | Kafloor |
| Mata zwijana | Zwijana mata |
| Materiał 1 | Aluminium |
| Materiał 2 | Guma |
| Materiał 3 | Plastik (ogólny) |
| Materiał profilowy | Aluminium |
| Nadaje się do | Nadaje się do użytku na zewnątrz |
| Natężenie ruchu | Do wysokiego obciążenia |
| Obciążenie ściskające koła | Dopuszczalne obciążenie nośne: – powierzchnia testowa zgodnie z DIN 1072 = 200 x 260 mm = 520 cm². – Warunki: pokrycie matą na całej powierzchni odpowiedniej podkonstrukcji. Obciąż… af57aa |
| Odporność na wilgoć | Niska absorpcja wilgoci |
| Otwórz zamkniętą matę | Otwarte maty |
| Poparcie | Izolacja akustyczna Izolacja akustyczna |
| Profil | Aluminiowy profil nośny ze zintegrowaną mikro-listwą skrobiącą i podkładką dźwiękochłonną Aluminiowy profil nośny ze zintegrowaną mikro-listwą skrobiącą i podkładką dźwiękochłonną … 27462d |
| Przydatność pojazdów kołowych do ruchu | Wózki inwalidzkie i wózki transportowe |
| Rampa matowa | No |
| Rodzaj montażu | Do zainstalowania |
| Rozstaw profili | 5 mm |
| Seria | Portagard AB |
| Waga produktu na m2 | 15.41 kg |
| Wstawić | Wymienne, wytrzymałe, o wysokiej odporności na warunki atmosferyczne, profilowane wkładki gumowe naprzemiennie z 5mm dystansami i listwami szczotkowymi Wymienne, wytrzymałe, o wyso… 6788f7 |
| Wysokość maty | 22 mm |
| Wysokość maty z ramą | 25 mm |
| Wysokość produktu | 22 mm |
| Wysokość | 22 mm |
Portagard AB może być używana nawet w przypadku dużych ilości brudu dzięki wbudowanym paskom szczotkowym. Dodatkowo, mikroprofil zarysowań zintegrowany w paskach gumowych zapewnia niezawodną czystość.
Nadaje się do
Nadaje się do użytku na zewnątrz
Marka
Kafloor
Kolor wkładki
Czarna guma
Mata zwijana
Zwijana mata
Otwórz zamkniętą matę
Otwarte maty
Natężenie ruchu
Do wysokiego obciążenia
Odporność na wilgoć
Niska absorpcja wilgoci
Informacje o producencie Informacje o producencie obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
Kafloor Mats GmbH Johannes-Gutfrberg-Platz 1 06773 Gräffrhainichfr
Telefon +49 (0) 34953 31-440 Faks +49 (0) 34953 31-439 E-mail: shop@kafloor.fr
Osoba odpowiedzialna w UE Podmiot gospodarczy z siedzibą w UE, który zapewnia zgodność produktu z obowiązującymi przepisami.
Kafloor Mats GmbH Johannes-Gutfrberg-Platz 1 06773 Gräffrhainichfr
Telefon +49 (0) 34953 31-440 Faks +49 (0) 34953 31-439 E-mail: shop@kafloor.fr


Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.