Nie można przesuwać
Nie ma ryzyka potknięcia się
Twoja podłoga jest zabezpieczona
Portagard A3B
Wycieraczka do butów wpuszczana z gumy z szczotkami - Na zewnątrz - Wodoodporna - Czarny - 17 mm
- Wysoka odporność – dzięki połączeniu gumy i szczotek
- Długoterminowa ochrona - szczotki zbierają gruby brud, guma odpycha wilgoć
- Antypoślizgowy - Zapewnia bezpieczeństwo nawet w wilgotnych warunkach.
Bezpłatna dostawa
3 lata gwarancji
> 40 lat doświadczenia
Jakość niemieckiej marki
Masz pytania? Mamy na nie odpowiedzi!
Rozpocznij czat teraz
Od poniedziałku do piątku: 09:00–16:00
Opis
Portagard A3B od Kafloor to solidna, wbudowana wycieraczka do butów z gumy i szczotek, idealna do użytku na zewnątrz. Wyróżnia się wysoką zdolnością do pochłaniania brudu, niską zdolnością do pochłaniania wilgoci i jest doskonale przystosowana do intensywnego użytkowania przy dużym natężeniu ruchu.
| Absorpcja brudu | Wysokie pochłanianie brudu |
|---|---|
| Czas dostawy | 5 – 9 dni |
| Kolor szczeciny | Szary |
| Lata gwarancji | 3 lata |
| Marka | Kafloor |
| Mata zwijana | Zwijana mata |
| Materiał 1 | Aluminium |
| Materiał 2 | Guma |
| Materiał 3 | Plastik (ogólny) |
| Materiał profilowy | Aluminium |
| Nadaje się do | Nadaje się do użytku na zewnątrz |
| Natężenie ruchu | Do wysokiego obciążenia |
| Obciążenie ściskające koła | Dopuszczalne obciążenie nośne: – powierzchnia testowa zgodnie z DIN 1072 = 200 x 260 mm = 520 cm². – Warunki: pokrycie matą na całej powierzchni odpowiedniej podkonstrukcji. Obciąż… af57aa |
| Odporność na wilgoć | Niska absorpcja wilgoci |
| Otwórz zamkniętą matę | Otwarte maty |
| Poparcie | Izolacja akustyczna Izolacja akustyczna |
| Profil | Aluminiowy profil nośny ze zintegrowaną mikro-listwą skrobiącą i podkładką dźwiękochłonną Aluminiowy profil nośny ze zintegrowaną mikro-listwą skrobiącą i podkładką dźwiękochłonną … 27462d |
| Przydatność pojazdów kołowych do ruchu | Wózki inwalidzkie i wózki transportowe |
| Rampa matowa | No |
| Rodzaj montażu | Do zainstalowania |
| Rozstaw profili | 5 mm |
| Seria | Portagard A3B |
| Waga produktu na m2 | 13.68 kg |
| Wstawić | Wymienne, wytrzymałe, odporne na warunki atmosferyczne, profilowane wkłady gumowe naprzemiennie z 5mm dystansami i potrójnymi rzędami szczotek Wymienne, wytrzymałe, odporne na waru… 2302ec |
| Wysokość maty | 17 mm |
| Wysokość maty z ramą | 20 mm |
| Wysokość produktu | 17 mm |
| Wysokość | 17 mm |
Portagard A3B jest pierwszym wyborem w obszarach z ekstremalnym zanieczyszczeniem grubym. Jej potrójna szczotka i mikro-rysy w gumowych paskach skutecznie zbierają nawet uporczywy brud.
Nadaje się do
Nadaje się do użytku na zewnątrz
Marka
Kafloor
Kolor szczeciny
Szary
Mata zwijana
Zwijana mata
Otwórz zamkniętą matę
Otwarte maty
Natężenie ruchu
Do wysokiego obciążenia
Odporność na wilgoć
Niska absorpcja wilgoci
Informacje o producencie Informacje o producencie obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
Kafloor Mats GmbH Johannes-Gutfrberg-Platz 1 06773 Gräffrhainichfr
Telefon +49 (0) 34953 31-440 Faks +49 (0) 34953 31-439 E-mail: shop@kafloor.fr
Osoba odpowiedzialna w UE Podmiot gospodarczy z siedzibą w UE, który zapewnia zgodność produktu z obowiązującymi przepisami.
Kafloor Mats GmbH Johannes-Gutfrberg-Platz 1 06773 Gräffrhainichfr
Telefon +49 (0) 34953 31-440 Faks +49 (0) 34953 31-439 E-mail: shop@kafloor.fr


Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.