Bestseller
Nie można przesuwać
Nie ma ryzyka potknięcia się
Twoja podłoga jest zabezpieczona
Bestseller
Portagard A
Wycieraczka gumowa wpuszczana na zewnątrz - Wodoodporna - Antypoślizgowa - Czarny - 17 mm
- Odporność na poślizg i ochrona przed wilgocią – Dzięki gumowej warstwie odpychającej wodę, Twój przedsionek pozostaje suchy.
- Wytrzymałe przy dużym ruchu pieszym – Dzięki trwałej mieszance gumowej
- Nadaje się do użytku na zewnątrz – Trzyma brud i wilgoć na zewnątrz
Kolor
#000000
Wysokość
Bezpłatna dostawa
3 lata gwarancji
> 40 lat doświadczenia
Jakość niemieckiej marki
Masz pytania? Mamy na nie odpowiedzi!
Rozpocznij czat teraz
Od poniedziałku do piątku: 09:00–16:00
Opis
Wbudowana wycieraczka gumowa Portagard A od Kafloor zachwyca antypoślizgową powierzchnią i wodoodpornym profilem aluminiowym. Oferuje wysoką odporność na obciążenia, średnie wchłanianie brudu i niskie wchłanianie wilgoci – idealna do długotrwałego użytku na zewnątrz.
| Absorpcja brudu | Średnie wchłanianie brudu |
|---|---|
| Czas dostawy | 5 – 9 dni |
| Kolor wkładki | Czarna guma |
| Lata gwarancji | 3 lata |
| Marka | Kafloor |
| Mata zwijana | Zwijana mata |
| Materiał 1 | Aluminium |
| Materiał 2 | Guma |
| Materiał profilowy | Aluminium |
| Nadaje się do | Nadaje się do użytku na zewnątrz |
| Natężenie ruchu | Do wysokiego obciążenia |
| Obciążenie ściskające koła | Dopuszczalne obciążenie nośne: – powierzchnia testowa zgodnie z DIN 1072 = 200 x 260 mm = 520 cm². – Warunki: pokrycie matą na całej powierzchni odpowiedniej podkonstrukcji. Obciąż… af57aa |
| Odporność na wilgoć | Niska absorpcja wilgoci |
| Otwórz zamkniętą matę | Otwarte maty |
| Poparcie | Izolacja akustyczna Izolacja akustyczna |
| Profil | Aluminiowy profil nośny ze zintegrowaną mikro-listwą skrobiącą i podkładką dźwiękochłonną Aluminiowy profil nośny ze zintegrowaną mikro-listwą skrobiącą i podkładką dźwiękochłonną … 27462d |
| Przydatność pojazdów kołowych do ruchu | Wózki inwalidzkie i wózki transportowe |
| Rampa matowa | No |
| Rodzaj montażu | Do zainstalowania |
| Rozstaw profili | 5 mm |
| Seria | Portagard A |
| Styl wkładki | Guma |
| Waga produktu na m2 | 13.01 kg |
| Wstawić | Wymienne, wytrzymałe, odporne na warunki atmosferyczne i profilowane wkłady gumowe naprzemiennie z 5mm dystansami Wymienne, wytrzymałe, odporne na warunki atmosferyczne i profilowa… f57090 |
| Wysokość maty | 17 mm |
| Wysokość maty z ramą | 20 mm |
| Wysokość produktu | 17 mm |
| Wysokość | 17 mm |
| Włóż materiał | Guma |
| Znaczek | Bestseller |
Portagard A wyróżnia się wysoką elastycznością. Dzięki czterem dostępnym wysokościom niezawodnie spełnia swoje zadania w różnych wymaganiach. Dodatkowo zawiera zintegrowany mikroprofil antypoślizgowy.
Nadaje się do
Nadaje się do użytku na zewnątrz
Marka
Kafloor
Kolor wkładki
Czarna guma
Mata zwijana
Zwijana mata
Absorpcja brudu
Średnie wchłanianie brudu
Otwórz zamkniętą matę
Otwarte maty
Natężenie ruchu
Do wysokiego obciążenia
Odporność na wilgoć
Niska absorpcja wilgoci
Informacje o producencie Informacje o producencie obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
Kafloor Mats GmbH Johannes-Gutfrberg-Platz 1 06773 Gräffrhainichfr
Telefon +49 (0) 34953 31-440 Faks +49 (0) 34953 31-439 E-mail: shop@kafloor.fr
Osoba odpowiedzialna w UE Podmiot gospodarczy z siedzibą w UE, który zapewnia zgodność produktu z obowiązującymi przepisami.
Kafloor Mats GmbH Johannes-Gutfrberg-Platz 1 06773 Gräffrhainichfr
Telefon +49 (0) 34953 31-440 Faks +49 (0) 34953 31-439 E-mail: shop@kafloor.fr
5 opinii dla Wycieraczka gumowa wpuszczana na zewnątrz – Wodoodporna – Antypoślizgowa – Czarny – 17 mm