Nie można przesuwać
Nie ma ryzyka potknięcia się
Twoja podłoga jest zabezpieczona
Plaingard G (geschlossen)
Zamknięta Wycieraczka pod drzwi do montażu wewnętrznego - guma i krawędź zeskrobująca - srebrny-Al - Złoty - 90 x 150 cm 19 mm
- Bezpieczne wiązanie brudu – guma zapewnia długotrwałe wchłanianie brudu
- Obracalna dla dłuższej żywotności – Obie strony maty mogą być używane, aby wydłużyć trwałość
- Działa również w trudnych warunkach – Zamknięta konstrukcja jest idealna do usuwania grubych zanieczyszczeń w pomieszczeniach i na zewnątrz.
Bezpłatna dostawa
3 lata gwarancji
> 40 lat doświadczenia
Jakość niemieckiej marki
Masz pytania? Mamy na nie odpowiedzi!
Rozpocznij czat teraz
Od poniedziałku do piątku: 09:00–16:00
Opis
Zamknięta Wycieraczka pod drzwi Plaingard G od Kafloor zachwyca solidnym aluminiowym profilem i krawędzią antypoślizgową, idealna do intensywnego użytkowania. Oferuje średnie wchłanianie brudu przy niskim wchłanianiu wilgoci i zapewnia długotrwałą ochronę wewnątrz budynków.
| Absorpcja brudu | Średnie wchłanianie brudu |
|---|---|
| Czas dostawy | 5 – 9 dni |
| Lata gwarancji | 3 lata |
| Marka | Kafloor |
| Materiał 1 | Aluminium |
| Materiał 2 | Guma |
| Materiał profilowy | Aluminium |
| Nadaje się do | Nadaje się do użytku na zewnątrz |
| Natężenie ruchu | Do wysokiego obciążenia |
| Obciążenie ściskające koła | Dopuszczalne obciążenie nośne: – powierzchnia testowa zgodnie z DIN 1072 = 200 x 260 mm = 520 cm². – Warunki: pokrycie matą na całej powierzchni odpowiedniej podkonstrukcji. Obciąż… af57aa |
| Odporność na wilgoć | Niska absorpcja wilgoci |
| Otwórz zamkniętą matę | Zamknięta mata |
| Przydatność pojazdów kołowych do ruchu | Wózki inwalidzkie i wózki transportowe |
| Rampa matowa | No |
| Rodzaj montażu | Do zainstalowania |
| Seria | Plaingard G (geschlossen) |
| Waga produktu na m2 | 18.5 kg |
| Wstawić | Profilowana, czarna, lita guma naprzemiennie z aluminiową krawędzią skrobiącą Profilowana, czarna, lita guma naprzemiennie z aluminiową krawędzią skrobiącą Profilowana, czarna, lit… 60d55b |
| Wysokość maty | 19 mm |
| Wysokość maty z ramą | 22 mm |
| Wysokość produktu | 19 mm |
| Wysokość | 19 mm |
Plaingard to mat weatherproof, która jest używana w przypadku dużego zanieczyszczenia, błota i śniegu. Jej pełne gumowe paski do czyszczenia i aluminiowe profile do zarysowań sprawiają, że jest to niezwykle wytrzymała wycieraczka wejściowa.
Nadaje się do
Nadaje się do użytku na zewnątrz
Marka
Kafloor
Absorpcja brudu
Średnie wchłanianie brudu
Otwórz zamkniętą matę
Zamknięta mata
Natężenie ruchu
Do wysokiego obciążenia
Odporność na wilgoć
Niska absorpcja wilgoci
Informacje o producencie Informacje o producencie obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
Kafloor Mats GmbH Johannes-Gutfrberg-Platz 1 06773 Gräffrhainichfr
Telefon +49 (0) 34953 31-440 Faks +49 (0) 34953 31-439 E-mail: shop@kafloor.fr
Osoba odpowiedzialna w UE Podmiot gospodarczy z siedzibą w UE, który zapewnia zgodność produktu z obowiązującymi przepisami.
Kafloor Mats GmbH Johannes-Gutfrberg-Platz 1 06773 Gräffrhainichfr
Telefon +49 (0) 34953 31-440 Faks +49 (0) 34953 31-439 E-mail: shop@kafloor.fr

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.