NOWY
Nie można przesuwać
Nie ma ryzyka potknięcia się
Twoja podłoga jest zabezpieczona
NOWY
NEOS
Standardowa wycieraczka pod drzwi o wysokiej chłonności brudu i wilgoci do użytku wewnętrznego i zewnętrznego (zadaszonego) - Szary - 60 x 90 cm
- Silne wchłanianie wody i brudu – Maksymalne zmniejszenie brudu
- 8 mm wysokości – Nowoczesna adaptacja designu do każdego pomieszczenia
- Premium włókno ECONYL – Lepsza akustyka i przyjazne dla środowiska Made in Germany
Bezpłatna dostawa
3 lata gwarancji
> 40 lat doświadczenia
Jakość niemieckiej marki
Masz pytania? Mamy na nie odpowiedzi!
Rozpocznij czat teraz
Od poniedziałku do piątku: 09:00–16:00
Opis
Wytrzymała wycieraczka pod drzwi NEOS od Kafloor charakteryzuje się wysoką chłonnością brudu i wilgoci, idealna do wnętrz oraz zadaszonych przestrzeni na zewnątrz. Jest szczególnie odporna i przystosowana do intensywnego użytkowania – doskonała do mocno uczęszczanych wejść.
| Waga | 1850,0000 g |
|---|---|
| Wymiary | 92,0000 × 64,0000 × 7,0000 cm |
| Czas dostawy | 3 – 4 dni |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Marka | Kafloor |
| Materiał 1 | Poliamid |
| Nadaje się do | Nadaje się do użytku wewnętrznego |
| Natężenie ruchu | Do wysokiego obciążenia |
| Odporność na wilgoć | Silne wchłanianie wilgoci |
| Poparcie | Ciężka powłoka Ciężka powłoka |
| Rodzaj montażu | Na powierzchni |
| Seria | Neos |
| Szerokość produktu | 900 mm |
| Waga opakowania | 2200 g |
| Wstawić | Włóknina poliestrowa Włóknina poliestrowa Włóknina poliestrowa |
| Wysokość produktu | 8 mm |
| Znaczek | NOWY |
Innowacyjny, wysokiej jakości Wycieraczki tesktylne, który idealnie dostosowuje się do wszystkich wymagań projektowych i technicznych oraz konsekwentnie redukuje brud. Nie tylko dobrze wygląda, ale także poprawia np. akustykę w pomieszczeniu. Wykonany z recyklingowej przędzy ECONYL.
Nadaje się do
Nadaje się do użytku wewnętrznego
Marka
Kafloor
Natężenie ruchu
Do wysokiego obciążenia
Odporność na wilgoć
Silne wchłanianie wilgoci
Informacje o producencie Informacje o producencie obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
Kafloor Mats GmbH Johannes-Gutfrberg-Platz 1 06773 Gräffrhainichfr
Telefon +49 (0) 34953 31-440 Faks +49 (0) 34953 31-439 E-mail: shop@kafloor.fr
Osoba odpowiedzialna w UE Podmiot gospodarczy z siedzibą w UE, który zapewnia zgodność produktu z obowiązującymi przepisami.
Kafloor Mats GmbH Johannes-Gutfrberg-Platz 1 06773 Gräffrhainichfr
Telefon +49 (0) 34953 31-440 Faks +49 (0) 34953 31-439 E-mail: shop@kafloor.fr


19 opinii dla Standardowa wycieraczka pod drzwi o wysokiej chłonności brudu i wilgoci do użytku wewnętrznego i zewnętrznego (zadaszonego) – Szary – 60 x 90 cm
Na razie nie ma opinii o produkcie.