NOWY
Nie można przesuwać
Nie ma ryzyka potknięcia się
Twoja podłoga jest zabezpieczona
NOWY
COMMENDA
Wycieraczka pod drzwi premium z wyjątkowo wysoką absorpcją brudu i wilgoci do wnętrz i zadaszonych obszarów zewnętrznych - Szary - 60 x 90 cm
- Silne wchłanianie wody i brudu – idealne na ekstremalne wilgotności
- Robustna wysokość 9 mm – Najwyższy komfort przy intensywnym użytkowaniu
- Premium Vlies poliestrowy – Wartościowy wygląd dla reprezentacyjnych wejść
Bezpłatna dostawa
3 lata gwarancji
> 40 lat doświadczenia
Jakość niemieckiej marki
Masz pytania? Mamy na nie odpowiedzi!
Rozpocznij czat teraz
Od poniedziałku do piątku: 09:00–16:00
Opis
Premium Wycieraczka pod drzwi COMMENDA od Kafloor zachwyca ekstremalnie wysoką chłonnością brudu i wilgoci, idealna do wnętrz i zadaszonych obszarów na zewnątrz. Jest szczególnie wytrzymała i odpowiednia do intensywnego użytkowania, skutecznie chroni przed brudem i wilgocią.
| Waga | 1840,0000 g |
|---|---|
| Wymiary | 92,0000 × 64,0000 × 7,0000 cm |
| Absorpcja brudu | Wysokie pochłanianie brudu |
| Czas dostawy | 3 – 4 dni |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Lata gwarancji | 3 lata |
| Marka | Kafloor |
| Materiał 1 | Poliamid |
| Nadaje się do | Nadaje się do użytku wewnętrznego |
| Natężenie ruchu | Do intensywnego obciążenia biegowego |
| Odporność na wilgoć | Silne wchłanianie wilgoci |
| Poparcie | Ciężka powłoka Ciężka powłoka |
| Rodzaj montażu | Na powierzchni |
| Seria | COMMENDA |
| Szerokość produktu | 900 mm |
| Waga opakowania | 2200 g |
| Wstawić | Włóknina poliestrowa Włóknina poliestrowa Włóknina poliestrowa |
| Wysokość produktu | 9 mm |
| Znaczek | NOWY |
COMMENDA to wykładzina Wycieraczki tesktylne do intensywnie obciążonych obszarów użytkowania z najwyższymi wymaganiami komfortu. 5 kolorów jest dostępnych do wyboru dla wymagających wnętrz, aby oprócz wartościowej estetyki zapewnić doskonałą ochronę pomieszczeń.
Nadaje się do
Nadaje się do użytku wewnętrznego
Marka
Kafloor
Natężenie ruchu
Do intensywnego obciążenia biegowego
Odporność na wilgoć
Silne wchłanianie wilgoci
Informacje o producencie Informacje o producencie obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
Kafloor Mats GmbH Johannes-Gutfrberg-Platz 1 06773 Gräffrhainichfr
Telefon +49 (0) 34953 31-440 Faks +49 (0) 34953 31-439 E-mail: shop@kafloor.fr
Osoba odpowiedzialna w UE Podmiot gospodarczy z siedzibą w UE, który zapewnia zgodność produktu z obowiązującymi przepisami.
Kafloor Mats GmbH Johannes-Gutfrberg-Platz 1 06773 Gräffrhainichfr
Telefon +49 (0) 34953 31-440 Faks +49 (0) 34953 31-439 E-mail: shop@kafloor.fr


7 opinii dla Wycieraczka pod drzwi premium z wyjątkowo wysoką absorpcją brudu i wilgoci do wnętrz i zadaszonych obszarów zewnętrznych – Szary – 60 x 90 cm
Na razie nie ma opinii o produkcie.