Nasza lokalizacja
To właśnie my – silny zespół

„German Quality” – to nasza filozofia i siła napędowa. Nieustannie pracujemy nad tym, aby tworzyć najlepsze produkty, które będą sprawiały Ci satysfakcję dzień po dniu. Wierzymy w tradycję, wysokiej jakości rzemiosło i zrównoważony rozwój w produkcji. Rezultatem tej filozofii są ekskluzywne maty wejściowe, które są czymś więcej niż tylko zwykłymi wycieraczkami. Łącząc elegancki design i pierwszorzędną funkcjonalność, wciąż jesteśmy w stanie przekonywać do siebie już od ponad 40 lat. Tworzymy produkty, które będą Ci towarzyszyły przez całe życie. Dlatego też zwracamy szczególną uwagę na dobór stosowanych przez nas materiałów. Zrównoważony rozwój jest naszym głównym priorytetem. Wyselekcjonowane materiały wysokiej jakości sprawią, że Twoja strefa wejściowa rozbłyśnie nowym blaskiem. Spersonalizuj swoje wejście, moment, w którym wracasz do domu, zmieniając coś zwykłego w coś wyjątkowego!

Żyjemy zgodnie z naszą tradycją i kochamy nasze rzemiosło

Od ponad 40 lat produkujemy ręcznie wycieraczki wejściowe, z dbałością o każdy szczegół. Wraz z naszymi doświadczonymi pracownikami stawiamy na niezawodność, precyzję i solidną pracę. W ten sposób zawsze trzymamy rękę na pulsie. Nasze produkty charakteryzują się szczególnie wysoką jakością, eleganckim wyglądem i doskonałą funkcjonalnością. W ten sposób nawet pierwszy krok postawiony za drzwiami staje się idealnym momentem – bez względu na pogodę czy sytuację. Gwarantujemy doskonały wygląd Twojego wejścia!

Ponadczasowy design Twojej strefy wejściowej

Wycieraczka wejściowa musi być funkcjonalna, przy czym jesteśmy przekonani, że może też wyglądać stylowo, a nawet być elementem, który przyciąga wzrok. Nasze produkty charakteryzują się ponadczasowym wzornictwem i prostą nowoczesnością. Skupiamy się na tym, co najważniejsze i nadajemy każdej macie elegancki, wyrafinowany wygląd. Nienachalny design w połączeniu z ekskluzywnością tworzą harmonijny wizerunek każdego wejścia. Tym lepiej, że mamy odpowiednią wycieraczkę na każdą okoliczność, tak więc na pewno dokonasz właściwego wyboru.


Jakość z pierwszej ręki

Pod koniec każdego procesu produkcyjnego każda poszczególna sztuka wycieraczki wejściowej jest ponownie sprawdzana ręcznie. To pozwala nam spełniać standardy jakości, których nasi klienci spodziewają się po produktach marki Kafloor. Bo nic nie umknie wyszkolonym i doświadczonym dłoniom. Kontrole jakości zgodnie ze ścisłymi kryteriami są przeprowadzane regularnie, aby sprostać naszym własnym, wewnętrznym standardom. Przekonaj się sam!

Tradycyjna jakość

Jako firma rodzinna działająca w drugim pokoleniu, wciąż jesteśmy atrakcyjnym pracodawcą w regionie i bierzemy odpowiedzialność za naszych pracowników. Zrównoważony rozwój jest zarówno wiodącą zasadą naszej produkcji, jak i istotną częścią całej naszej kultury korporacyjnej. Niemieckie standardy jakości i najwyższy stopień precyzji tworzą nasze podstawowe ramy i znajdują swoje odzwierciedlenie w naszej filozofii.